Nasze projekty

Oferujemy Państwu doradztwo oraz profesjonalne wykonanie następujących projektów:

  • Obiekty małogabarytowe
  • Pawilony handlowe
  • Hale i konstrukcje stalowe

  •          Obudowa hal 


  •      Naświetla dachowe


O Firmie

                   Na początku 2003 roku firma Alkun weszła na polski rynek i od tego czasu systematycznie pozyskuje nowych klientów. W styczniu 2006 roku firma Alkun zdecydowała się na powiększenie swojej oferty i prowadzenie intersu pod obecną marką Zakład Ślusarsko - Budowlany Alkun. Projekty wykonywane przez firmą Krzysztofa Dolaty tworzone są na terenie całego kraju. Firma ciągle się rozwija dostosowując się do rad i sugestii klientow, staramy się być coraz lepsi, by z jeszcze większą doskonałością dostarczać kompleksowe rozwiązania dla naszych klientów.

                    Na początku firma zajmowała się obiektami małogabarytowymi i pawilonami, które powstawały głównie na użytek małych i średnich przedsiębiorstw. Nasze projekty obejmowały głównie tworzenie wartownic, stróżówek, pawilonów spożywczych i handlowych. W miare rozwoju firmy otrzymywane zlecenia były coraz poważniejsze, a charakterystyka tworzonych obiektów bardziej złożona. Od początku roku 2008 firma Alkun wprowadziła do swojej oferty kompleksowe usługi związane z halami stalowymi: budowa konstrukcji, obudowywanie hal oraz tworzenie naświetli dachowych. W najbliższym czasie planowanie jest również wpisanie na stale do własnej oferty usług związanych z już wykonywaną branżą, a mianowicie będzie to: tworzenie płyt warstwowych do obudowy hal, a także kompleksowe usługi dekarskie.

                 Właścicielem i kierownikiem Zakładu Ślusarsko - Budowlanego Alkun jest Krzysztof Dolata. W zakładzie pracuje 12-15 wykwalifikowanych budowlańców, oczywiście liczba aktualnie zatrudnionych pracowników zależy od sezonowości prac. Baza firmy znajduje się w środkowej Polsce, tj 30km na północ od metropolii Poznań w Wielkopolsce, nieopodal masta Oborniki Wielkopolskie znajduje się miejscowość Dąbrówka Leśna. Co tydzień nasze brygady poruszają się po terenie całej Polski szybko i sprawnie, cechuje nas przede wszystkim terminowość i wysoka jakość wykonanych prac. 

               Z naszych uslug skorzystało już bardzo wielu przedsiębiorców (właścicieli małych i średnich firm). Nie pozostajemy anonimowi, obiekty wykonane przez nas stoją na terenie całej Polski i komponują się z otoczeniem regionu i miasta. Każdy wyprodukowany przez nas obiekt posiada w widocznym miejscu znak producenta wraz z logo i numerem telefonu do firmy. W naszym serwisie, jest dostępna szczegółowa mapa realizacji naszych prac na ternie calej Polski, dzięki niej możecie Państwo prześledzić jak rozwijała się firma i jakie obiekty zostały przez nas wykonane.

                  Zapraszamy do współpracy !!!


Więcej OBIektów