Obiekty małogabarytowe

 


naświetla dachowe

          Rosnące w dużym tempie ceny źródeł nieodnawialnych (ropa, prąd) zmuszają nas do poszukiwania coraz to nowych metod oszczędzania, wykorzystując odnawialne źródła energii. Jednym z  takich źrodeł energii jest światlo słoneczne, ktore nigdy nie może zostać skutecznie zastąpione przez światło żarówki.  Światło  słoneczne od  setek lat kojarzy  z dniem i jasnością, aby pomóc  w oświetleniu  Waszego miejsce pracy możecie skorzystać z naświetli dachowych.

             Jest to niezwykle popularna metoda doswietlania hal. Naświetla dachowe możemy podzielić ze względu na ich przeznaczenie na dwa rodzaje: są to mianowicie naświetla dachowe i scienne. Przezroczyste płyty występują w takich samych szerokościach i profilach jak blachy trapezowe. Standardowy profil i obrys naświetli zapewnia szybki montaż oraz wysoką szczelność. Stosowanie tego typu naświetli stanowi najbardziej ekonomiczną metode oswietlania wnętrza światłem naturalnym.

         Zajmujemy się również wykonywaniem i montażem naświetli dachowych, które są typowym i najbardziej ekonomicznym sposobem doświetlenia wntrza hal świataem naturalnym. Nowoczesne naświetla dachowe wykonane są z konstrukcji aluminiowo-poliwęglanowej. Zastosowanie konstrukcji z aluminium pozwala na różnorodność form naświetli oraz estetykę wykonania. Poliwęglanowa powierzchnia zapewnia wręcz niezwykłą lekkośc konstrukcji przy wysokiej przepuszczalności światła oraz doskonałej izolacyjności termicznej.


Więcej OBIektów